O programie Przygoda z robotem Charlie Aparat fotograficzny Robot Photon Drukarka Adventurer 4 Sprzęt nagłośnieniowy

Aparat fotograficzny

28 października 2022 r. uczniowie klasy VI rozpoczęli eksperymentowanie z aparatem fotograficznym w ramach projektu „LABOLATORIA  PRZYSZŁOŚCI”. Uczniowie zapoznali się z instrukcją obsługi aparatu; zamontowali baterię i mikrofon oraz uruchomili aparat. W dalszych planach mamy zastosowanie aparatu do wykonania projektu na lekcjach plastyki dotyczącego „żywych reprodukcji znanych obrazów”.

B. Metryka

Aparat fotograficzny Sony ZV -1. Dzięki  niemu mamy piękne zdjęcia dokumentujące uroczystości szkolne,wyjścia w teren oraz prace uczniów.  Wszystkie zdjęcia można obejrzeć na szkolnej stronie internetowej.

Elżbieta Krząstek-Janeczko