Czwartek 28.03.2024

PRZETWARZANIE DANYCH

KLAUZULA_INFORMACYJNA_O_PRZETWARZANIU_DANYCH_OSOBOWYCH.docx

Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych:

Krystyna Kłosowska - Szałaj

ul. Rzeszowska3, 39-460 Nowa Dęba

nr tel.4815 846 26 71

e- mail: iod@nowadeba.pl

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta." Jan Paweł II

Witamy na stronie szkoły!

NIP SZKOŁY: 867-22-39-912

Telefon do szkoły: 15-8461180

e-mail szkoły: spcygany@poczta.onet.pl

• Dostępne w sieci aplikacje pozwalające użytkownikom zmienić swoje zdjęcie i przeobrazić się w kultowe lalki Barbie mogą być zagrożeniem dla bezpieczeństwa Twoich danych. Dowiedz się, dlaczego.

E.Krząstek-Janeczko

• Sierpień

Sierpień dziś w mieście rozgorzał,
    Na piętrach, dachach, w piwnicach,
    Promienny i krwawy jak zorza,
    Radością pogonił w ulicach.

Wśród domów okrzykiem - jak surmą,
    W zaułkach seriami - jak śmiercią.
    Tysiące ruszyły do szturmu
    W zwycięstwo. Sierpniowe zwycięstwo.

W czerwieni i bieli zuchwałej
    Proporców, opasek na rękach,
    Nie zważa na ognia nawałę
    Szalona, junacka potęga.

A sierpień zachodem nam świeci,
    Zachodem co w łunach goreje.
    Warszawa rzuciła swe dzieci
    Po jutra wolnego nadzieję.

• "Promyczki" były ostatni dzień w tym roku szkolnym i odeszły na zasłużone wakacje. Podziękowały wszystkim pracownikom za cały rok. Wszyscy byli bardzo mile zaskoczeni i wzruszeni! Brakowało nam naszej wspaniałej Pani Ewelinki, która musi na ten czas pełnić inne obowiązki. Pani Ewelinie należą się szczególne podziękowania. Udanego i bezpiecznego wypoczynku dla dzieci i opiekunów!

Elżbieta Krząstek-Janeczko

• Tosty możemy jeść na słodko lub słono. " Promyczki" postanowiły wykonać tosty z szynką i serkiem. Po umyciu rąk samodzielnie przygotowały kanapki i włożyły do opiekacza. Ze smakiem zjadły, to co samodzielnie przygotowały.

• 25 lipca 2023r.

Na dzisiejszych zajęciach kulinarnych "Promyczki" robiły naleśniki. Na początku wrzucaliśmy niezbędne produkty do przygotowania naleśników, potem czekaliśmy aż wszystkie składniki połączą się. Pani Basia i pani Ela smażyły naleśniki na specjalnej patelni. Po usmażeniu, każdy przedszkolak mógł posmarować sobie swojego naleśnika kremem czekoladowym lub dżemem, zwinąć i ze smakiem zjeść.

• 20 lipca 2023r.

W deszczową środę w naszym przedszkolu pięknie zapachniało, tym razem „ Promyczki” zapoznały się z przepisem na gofry i postanowiły je upiec. Dzieci pod kierunkiem pań z wielkim zaangażowaniem dodawały składniki do misy robota. Kiedy ciasto było gotowe przystąpiły do pieczenia. Gofry wyszły znakomite. Było smacznie i zdrowo, a głównym dodatkiem do gofrów była borówka amerykańska z tutejszej plantacji.

Elżbieta Krząstek - Janeczko